درباره ما
1395-5-24 03:30:00
636
درباره ما

اطلاعات صاحب امتیاز

شرکت نواندیش حامیان ایرانیان کاوین (با مسئولیت محدود) و صاحب امتیاز سایت حامیان، دارای تیم متخصص و مجرب مدیریتی است.


مدیرعامل: علی زین ساز

دانشجوی دکتری مدیریت کارآفرینی دانشگاه تهران

 

رئیس هیئت مدیره: حسین امامی

متخصص در امور کسب و کار اینترنتی با بیش از 10 سال تجربه

 

نایب رئیس هیئت مدیره: نازنین کاوه

کارشناس ارشد مدیریت کارآفرینی از دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران

 

خدمت ارائه شده

سایت حامیان (به عنوان اولین و حرفه ای ترین سایت کراود فاندینگ ایران) با نمایش پروژه های کسب کارهای نوپا، پروژه های فرهنگی و هنری و پروژه های خیرخواهانه که توسط صاحبان آن ها ارسال شده است، پلتفرم یا زمینه مناسبی را جهت اخذ کمک های مردمی برای حمایت از این پروژه ها فراهم می آورد.

شایان ذکر است تیم کارشناسی سایت حامیان پیش از قرار گرفتن پروژه در سایت، آن ها را از لحاظ صحت و سقم و امکان پذیری بررسی نموده و برای آن امتیاز و اولویت در نظر می گیرد و درآمد سایت از دریافت تنها مبلغ 5.5% از کمک های مردمی اهدا شده به پروژه خواهد بود تا هزینه های سایت را پوشش دهند.

همچنین صاحبان پروژه می توانند پاداش هایی را به ازای مبالغ مختلف حمایتی توسط افراد برای آن ها در نظر بگیرند.

کراود فاندینگ در واقع به منظور حمایت از هنرمندان، کارآفرینان، صاحبان ایده و استارتاپ ها به وجود آمده است. میتوان کراودفاندینگ را یکی از راه های نجات صنعت، تکنولوژی و هنر یک جامعه دانست. در یک پروژه کراودفاندیگ، فرد کارآفرین یا هنرمند، کمپین خود را ایجاد کرده و مردم از طریق حمایت های خود (حتی بسیار اندک) موجبات عملیاتی سازی ایده های وی را فراهم آورند. به همین دلیل فرد کارآفرین یا هنرمند می تواند با خیالی آسوده تر و با تمرکزی بیشتر بر روی پروژه خود کار کند.

نکته مهمی که نباید از آن بگذریم این است که در یک پروژه کراودفاندینگ، فرد حمایت کننده نیز می‌تواند از مزایای ویژه‌ای برخوردار شود. اولین و مهمترین ارزشی که کراودفاندینگ ایجاد می کند این است که با هزینه ای کم می‌توان کمک بزرگی به چرخه اقتصادی، هنر و صنعت کشور کرد. از طرفی در برخی از پروژه ها، فرد صاحب کمپین امکانات ویژه‌ای را برای حامیان خود در نظر می‌گیرد. به عنوان مثال به آنها تعهد می دهد که بعد از تولید یک محصول خاص، آن را با قیمتی پایین‌تر و یا با شرایطی ویژه در اختیار حامیان خود قرار دهد.

تاكيدات مقام معظم رهبري در بهبود وضيعت علم و فناوري كشور نشان دهنده اين است كه تجاري سازي دانش و علم در تمامي رهنمودها و مباني ارزشي تاكيدي عميق شده است و در نتيجه قوت بخشیدن روز افزون به اين موضوع در جهت پيشرفت وضعيت كشور بديهي مي نمايد كه در سياست هاي كلي اشتغال به وضوح ديده مي شود (اشاره به بحث تجاري سازي در بند ١٠ سیاست‌های کلی اشتغال: حمايت از تاسيس و توسعه صندوق هاي شراكت در سرمايه براي تجاري سازي ايده ها و پشتيباني از شركت هاي نوپا، كوچك و نوآور)

 

راهنمای ثبت نام و استفاده از خدمات حامیان

1- لطفا قبل از هر اقدام، قوانین و مقررات سایت را مطالعه فرمایید.

2- تمامی مراحل کار در سایت حامیان، به طور مشروح در "ناحیه کاربری" هر شخص در بخش "راهنمای کار با پنل" توضیح داده شده است. در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص سایت یا مراحل انجام کار، موضوع را از طریق ایمیل (info@hamion.ir) با کارشناسان سایت مطرح نمایید.

3- افرادی که به دنبال جذب حمایت هستند، می بایست در ازای مبالغ مختلف حمایت از طرف حامیان، پاداش هایی را برای آنان در نظر بگیرند (به غیر از موارد خیرخواهانه). به عنوان مثال:

شخصی که در پی تولید موتور شارژی که قیمت کالای مشابه آن هم اکنون در بازار یک میلیون تومان است، به عنوان پاداش برای فردی که 700 هزار تومان کمک می‌نماید یک دستگاه موتور شارژی درنظر می گیرد (در بسیاری از موارد، سایت حامیان، بستری برای پیش فروش محصولات نوآورانه شما فراهم می آورد).

یا

گروهی که به دنبال تولید لباس های نانو با قابلیت عدم نفوذ مایعات و کثیفی در بافت پارچه هستند می توانند به طور فرض، پاداش های زیر را به ازای مبالغ مختلف حمایت، برای حامیان خود در نظر بگیرند:

1-1 عنوان پاداش اول: دریافت تشکر مخصوص از طرف تولیدکننده و درج نام شما در سایت به عنوان حامی (در صورت تمایل)

1-2 هزینه پاداش اول: 5،000 تومان

2-1 عنوان پاداش دوم: یک عدد کروات نانو به رنگ سفید (قیمت مشابه خارجی در بازار در حدود 50 هزار تومان می باشد)

2-2 هزینه پاداش دوم: 20،000 تومان

3-1 عنوان پاداش سوم: یک عدد کروات نانو به رنگ سفید + یک عدد پیراهن مردانه نانو به رنگ سفید (قیمت مشابه خارجی در بازار در حدود 150 هزار تومان می باشد)

3-2 هزینه پاداش سوم: 80،000 تومان

4-1 عنوان پاداش چهارم: یک عدد کروات نانو به رنگ سفید + دو عدد پیراهن مردانه نانو به رنگ سفید و سیاه (قیمت مشابه خارجی در بازار در حدود 250 هزار تومان می باشد)

4-2 هزینه پاداش چهارم: 150،000 تومان